top of page

BALE YAZ KAMPI - 2024

  15 TEMMUZ - 27 TEMMUZ

     

afiş.jpg

    Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Uluslararası Bale Yaz Kampı, Tekirdağ' da tekrar unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Yıllar içerisinde biriktirdiğimiz tecrübeler doğrultusunda öğrencilerimizin; eğitimi, güvenliği, sağlığı ve rahatını ön planda tutarak, Türkiye' de eğitim ve konaklama imkanını bir arada sunan tek organizasyon olarak devam ediyor.

    15 - 27 Temmuz 2024 olacak şekilde program yapılmıştır. Haftalık ders programı ve eğitmen kadrosu için aşağıda yer alan butonu tıklayabilirsiniz...

    Kampımız özel bale okulu veya konservatuvarda eğitim gören tüm BALE öğrencileri içindir.  Organizasyonlarımıza 9 yaş ve üzeri öğrenciler kabul edilmektedir. Başvurunuz sonrası en iyi eğitim imkanını yakalayabilmek için profesyonel eğitmenlerimizin değerlendirmesi sonucu katılımcılar üç ayrı kategori grubuna ayrılır. Bu kategoriler oluşturulurken öğrencilerin yaşları ve eğitim geçmişleri göz önünde bulundurulur. Kamp kontenjanlarımız minimum 30 - maksimum 70 öğrenci ile sınırlıdır. Katılımcılar kamp için tahsis edilen tesisinde konaklamak zorunda değillerdir. Tesiste konaklayan katılımcılar kendi yaş grupları ile konaklayarak yeni arkadaşlıklar edinme fırsatı yakalarlar. Kamp süresi boyunca eğitim ve konaklama tesislerine veli kabul edilmemektedir. 

    Başvuru süreci web sayfamızda yer alan formu doldurduktan sonra başlamaktadır. Organizasyon ekibimiz tarafından sizinle iletişime geçilmekte ve tüm süreç detaylı olarak anlatılmaktadır. Gerekli kayıt evraklarınızı tarafımıza ulaştırdıktan sonra kesin kayıt işleminizin yapıldığına dahil onay tarafınıza iletilmektedir. 

TESİSE GİRİŞ TARİHİ : 15 TEMMUZ 2024 / 16:00                   
TESİSDEN ÇIKIŞ TARİHİ : 27 TEMMUZ 2024 / 11:00               


KONAKLAMA TESİSİ :  
www.royalyurt.com.tr

Serbest zaman diliminde 9 – 15 yaş arası katılımcılar yanlarında organizasyon görevlileri eşliğinde hareket etmek zorundadır.

BAŞVURU SÜRECİ

  • KAYIT FORMU (Dijital olarak doldurulmaktadır)

  • NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ

  • 1 ADET VESİKALIK RESİM

A

Yukarıda bulunan "Başvuru Formunu" doldurduktan sonra başvurunuzun olumlu sonuçlandığını belirten davet mektubumuz sizlere e-posta yoluyla ulaştığında, kayıt işlemlerinin tamamlanması için Rezervasyon ödemesini Nakit, Banka veya Kredi Kartı yöntemiyle kurumumuza ödeme yapmanız gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için : 0539 506 49 39 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

POSTA ADRESİ : Cumhuriyet Mah. 23 Nisan cad. Alkan Plaza. No: 37 / 7 Çekmeköy - İSTANBUL

MUTLU CANKUP BALE EĞİTİM ORGANİZASYON HİZMETLERİ

 

Bale Yaz Kampı 2024 etkinliğine katılacak öğrencilerin Cimnastikcim mağazasından firmamız tarafından seçilen çalışma kıyafetleri ve aksesuarlarından temin etmeleri gerekmektedir. Detaylı bilgi için 0532 671 03 99 numaralı telefondan mağaza ile iletişime geçebilirsiniz yada aşağıda yer alan link üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

https://www.cimnastikcim.com/bale-yaz-kampi-185

TESİS BİLGİLERİ

Renkli ve canlı bir sosyal yaşam seni bekliyor. 

Unutulmaz hatıralarla dolu mükemmel bir kamp deneyimi geçirmeniz için biz geri kalan her şeyi düşündük. Size kalan sadece keyifle çalışmak...

Yurt-Bina.jpg
Üç kişilik güvenli ve tam donanımlı odalarınızda en yakın arkadaşlarınızla harika anılar biriktirin...
Serbest zamanlarınızda keyifli vakit geçirmeniz için kampüs; içerisinde ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, spor salonu, çalışma ve sosyalleşme alanlarıyla sizleri bekliyor...
Annenizin yemekleri gibi olamaz ama =) 

EĞİTMENLER

SİBEL SÜREL

MURAT AKAOĞLU

EVA DİYAROĞLU

DUYGU ÇETİN

EVELYN TUNÇSAV

SERHAT GÜDÜL

DEVRİM İLERİ TOZKOPARAN

ÖZERK TOZKOPARAN

TUĞÇE TOPRAK ALTUNAY

MUTLU CANKUP

MC LOGO BALE EGITIM A4.png
bottom of page